Nawigacja
ZESPÓŁ NA WESELE CANTARE
VIDEO MUZYCZNE
GALERIA ZDJĘĆ
OPRAWA MUZYCZNA ŚLUBU W KOŚCIELE
NIEZBĘDNIK WESELNY
ZESPÓŁ MUZYCZNY CANTARE - SKŁAD
IMPREZY MUZYCZNE DLA DZIECI
KONTAKT

Demo muzyczne
DEMO MUZYCZNE ZESPOŁU CANTARE nagrania na żywo:

Losowa fotografia
Reklama
Zespół muzyczny cantare lublin

Statystyki reklamowe
Security System 1.8.5  2006 by BS-Fusion Deutschland

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
ZESPÓŁ WESELNY, ZESPÓŁ MUZYCZNY - CANTARE

zespółZ Zespołem  CANTARE najlepiej kontaktować się telefonicznie, tel.: 505341025

Serdecznie Państwa zapraszamy na nasz profil na Facebooku: https://www.facebook.com/Zesp%C3%B3%C5%82-Muzyczny-Cantare-na-wesele-1712007439022373/
i na You Toube: https://www.youtube.com/watch?v=9IELYvHDPKA

Zespół muzyczny Cantare grywa w takich miastach: Lublin, Warszawa, Rzeszów, Kraków, Kielce, Radom. Jesteśmy zespołem na wesela, studniówki, imprezy firmowe, okolicznościowe.

Jesteśmy zawodowymi, dyplomowanymi artystami - muzykami, wykonujemy dzieła, zlecenia zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm, oraz wszelkich instytucji.

Obok coverów posiadamy w repertuarze utwory autorskie, własne aranżacje i improwizacje.

Zespół muzyczny Cantare założyło małżeństwo Gabriela i Jacek. Gabriela - ukończyła wokalistykę w Akademii  Muzycznej w Bydgoszczy. Jacek -ukończył wydział instrumentalny w Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, na co dzień związany z Filharmonią Lubelską, w zespole Cantare występuje jako klawiszowiec, wokalista, wodzirej i akordeonista. Podstawowy skład zespołu Cantare to 3 osoby. Istnieje możliwoś zwiększenia (lub zmniejszenia, zespół na życzenie występuje również jako DUO CANTARE) składu zespołu na życzenie o dodatkowych artystów - muzyków. Podkreślamy, że zespół Cantare do współpracy zaprasza tylko i wyłącznie profesjonalnych muzyków, dzięki temu oprawa muzyczna pozostaje zawsze na najwyższym poziomie, w niepowtarzalnym, własnym wypracowanym stylu.

Images: hotelgrand.jpgZespół na wesele - IMPREZY MUZYCZNE

Zespół muzyczny Cantare to doskonała propozycja dla organizatorów przyjęć weselnych w różnym stylu: standardowych, młodzieżowych, wesel dla wielu pokoleń jednocześnie, wesel międzynarodowych, imprez rodzinnych. Grywamy również studniówki, bankiety, imprezy firmowe, integracyjne; konferencje, szkolenia, sympozja, imprezy tematyczne. Przyjmujemy także zlecenia na: bale sylwestrowe, koncerty, festyny, imprezy muzyczne dla dzieci (audycje muzyczne, choinki, bale karnawałowe) oraz wiele innych. Nasze doświadczenie muzyczne przekłada się bezpośrednio na jakość granych i śpiewanych utworów.


Images: g4.jpgZespół Muzyczny CANTARE - repertuar muzyczny

W różnorodnym repertuarze zespołu muzycznego Cantare znajdziecie Państwo zarówno największe współczesne hity z polskich i zagranicznych list przebojów, jak i niezapomniane przeboje lat '50, '60, szalonych lat '70 oraz gorących lat '80. Standardy muzyki filmowej, swingowej, jazzowej i musicalowej. Zespół Muzyczny Cantare proponuje utwory ponadczasowe w stylu; walc, tango, cza-cza, disco, dance, największe przeboje polskiego rocka. Jesteśmy przygotowani na zagranie koncertów lub imprez tematycznych np.: ,,Lata 20 - lata 30..."

Jesteśmy elastyczni w doborze muzyki, dostosowując ją do potrzeb chwili, a nasz szeroki repertuar muzyczny jest w stanie zaspokoić gusta nawet najbardziej wymagających słuchaczy. Zagranie utworu na życzenie nie stanowi dla nas problemu.

Decydując się na organizację imprezy z udziałem zespołu Cantare otrzymujecie Państwo gwarancję świetnej muzyki, idealnie dobranej do charakteru spotkania, wspaniałej atmosfery i wyśmienitej zabawy, która pozostanie w pamięci.

Przyjęcia weselne prowadzimy w sposób kulturalny i odpowiedzialny. Organizujemy ciekawe zabawy i konkursy. Na życzenie karaoke. Jeżeli zachodzi taka potrzeba, gramy i śpiewamy biesiadę przy stołach prowadząc wspólną zabawę (akordeon, śpiew, saksofon, klarnet, skrzypce).

Dzięki naszej kreatywności, intuicji i doświadczeniu możecie być pewni, że Państwa przyjęcie będzie wyjątkowe. Będziecie zachwyceni naszym profesjonalizmem i wysoką jakością świadczonych usług. Dysponujemy bardzo wysokiej klasy nagłośnieniem i oświetleniem. Posiadamy własny transport. Jesteśmy zespołem dla wymagających.
Images: 6_o.jpgOprawa muzyczna ślubu w kościele lub w Urzędzie Stanu Cywilnego

OPRAWA MUZYCZNA ŚLUBU W KOŚCIELE lub w URZĘDZIE STANU CYWILNEGO. Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu. Warto zadbać aby tej wyjątkowej uroczystości zapewnić profesjonalną oprawę muzyczną. Proponujemy utwory, które pięknie wybrzmią w kościele wypełnionym Państwa bliskimi i gośćmi. Państwa uroczystość będzie dla wszystkich jeszcze bardziej wzruszającym i niezapomnianym wydarzeniem. Na ślubie w kościele zwykle gra się na wejście, wyjście, ofiarowanie, komunię i podpisy w przypadku ślubu konkordatowego Możecie Państwo usłyszeć w profesjonalnym wykonaniu zawodowych muzyków tak znane i lubiane utwory jak: Ave Maria (F. Schubert, J.S. Bach, G.Caccini), Ave Verum Corpus (W.A.Mozart), Panis Angelicus (C.Franck), Amazing Grace( trad), Trumpet Voluntary (J.Clarke), Pachelbel's canon in D Major, Marsze Weselne oraz wiele innych na życzenie nowożeńców. W zależności od Państwa oczekiwań i upodobań, proponujemy utwory na głos z ; organami, harfą, skrzypcami, saksofonem, trąbką, klarnetem, kwartet smyczkowy kwintet blaszany lub inny zestaw instrumentów. Współpraca z profesjonalnymi muzykami daje nam w tym względzie nieograniczone możliwości. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje.


Images: IMG_8296.JPGWybierając Zespół Muzyczny Cantare, będziecie się Państwo znakomicie bawić na przyjęciu, bez strachu o jakość muzyki, a całą energię i uwagę poświęcicie swoim gościom, delektując się beztrosko każdą chwilą wesela, studniówki czy imprez firmowych lub integracyjnych.


W KOŚCIELE AVE MARIA
AVE MARIA

AVE MARIA - F.SCHUBERT, zespół muzyczny CANTARE, śpiewa Gabriela, sopran liryko-spinto,
Archikatedra Lublin


PANIS ANGELICUS
PANIS ANGELICUS- CESAR FRANCK, śpiewa Gabriela, zespół muzyczny CANTARE.


Reklama
Zespół muzyczny cantare lublin

Statystyki reklamowe
Zespół, muzyczny CANTARE z Lublina, Lublin, Warszawa, Radom, Kielce, Rzeszów Kraków, zespol na Twoje wesele z wokalistką, wokalistą, saksofonem, opcja z perkusją i gitarą. Grywający przyjęcia okolicznościowe, studniówki, konferencje, szkolenia, festyny, eventy, bankiety, bale, dancingi, bale sylwestrowe, imprezy firmowe, audycje muzyczne dla dzieci, choinki dziecięce, Dzień Dziecka. Najlepszy zespół na wesela, prowadzenie imprez, zespoły, muzyczne, weselne, oprawa muzyczna imprez, ślubu, ślub - Ave Maria, na żywo,